Rik Mennen is prins bij de Dorstvlegels

VLIERDEN – Rik Mennen is zaterdag 15 december in ’t Huis in Vlierden bekendgemaakt als de nieuwe prins van De Dorstvlegels. Rik Mennen is de 45ste prins van De Dorstvlegels, hij is 41 jaar, getrouwd met Judith Mennen-van Hoof en vader van de twaalfjarige Fenne, Jur van tien en Lize van negen jaar. 

In het dagelijks leven is prins Rik I werkzaam als installateur van verwarming en loodgieterswerk. Dit doet hij sinds 2000 onder de naam Mennen Installaties. Prinses Judith werkt bij SNA Europe in Helmond. In zijn vrije tijd zit Mennen in het bestuur van Scouting Vlierden en is hij decorbouwer bij toneelvereniging ’t Vat. Sinds een aantal jaren is hij actief in de commissie Carnaval 2.0 dat op carnavalszaterdag weer uit zal pakken met de Vliercantus 2019.
Het motto van prins Rik I is: Mi dees doag de kittels en ’t gerizup aan de kant, wij goan vol gas vurop in Dorstvlegelland.

Bronvermelding: Weekblad voor Deurne

Je bekijkt nu Rik Mennen is prins bij de Dorstvlegels